Харесайте фейсбук страницата РУМЪНСКИ ФУТБОЛ. Така ще се информирате на всеки час какво се случва на север от Дунав. @ Това е един уникален проект, който се прави за вас!

неделя, 23 август 2015 г.

Стяуа победи в Крайова, влезе в първата шестица. Златински изпратен с аплодисменти

Филип Златински изигра пореден силен мач.
Стяуа успя да победи ЧС Университатя Крайова с 2:1 пред пълен стадион в столицата на област Олтения.
Пред пълни трибуни двата тима направиха зрелищен мач.
За домакините отлично игра Златински, който обаче бе сменен и изпратен с аплодисменти от феновете.

Стяуа откриха с гол на Станчу с глава. Домакините изравниха от дузпа и полувремето завърши 1:1.
И двата тима не щадиха сили и през втората част. Голът на Стяуа падна в 84-та минута от дузпа.
С тази победа Стяуа се върна в първата шестица и зае пето място. Както е известно от тази година румънското се играе по българския модел с първа шестица.