Харесайте фейсбук страницата РУМЪНСКИ ФУТБОЛ. Така ще се информирате на всеки час какво се случва на север от Дунав. @ Това е един уникален проект, който се прави за вас!

сряда, 12 август 2015 г.

В Гюргево: Отмениха 3 гола на Стяуа, загуби с 2:0. Бекали си тръгна бесен

Стяуа вкара 3, но си тръгна победена
Стяуа загуби от Астра в Гюргево с 2:0, след като съдията отмени 3 чисти гола за гостите.
Босът на армейците Джиджи Бекали си тръгна бесен около 20 минути преди края на мача, когато Астра вкара втория си гол.

Така Стяуа се срина на 5-то място в класирането, а феновете от агитката продължават да бойкотират тима.
Дори истинските фенове от Русе на червено-синия тим бойкотираха мача, като се оправдаха със задръставния на Дунав мост. Миналата седмица част от тях бяха забелязани да подкрепят френетично Астра в Гюргево,  когато румънския тим отстрани палача на Арсенал Уест Хям.
Това е първа победа на Астра от 4 години над Стяуа. Загубата днес се оказа и първо поражение на червено-сините в тазгодишното първенство.